نمایش پست تنها
قدیمی 21-04-2010, 02:10 PM   #5
siavash
(کاربر تازه وارد)

siavash آواتار ها

0 بار در 0 پست از ایشان تشکر شده است
Not Ranked  0 score     
Nuke جهان هستی

خب این دقیقاً حرف منه. اما موضوع سال 2012 مربوط به خیلی سالها قبل از ساخت فیلم این جریان میشه. من خودم حدوداً 5 سال قبل از خبردار شدن از ساخت فیلم 2012 راجع به این سال می دونستم و توی اینترنت و سایر مراجع علمی به دنبال کسب اطلاعات در این رابطه بودم. و چند سال بعد وقتی از فیلم خبردار شدم خیلی تعجب کردم! الان چند وقتی میشه که این موضوع چون کمی عمومی شده، و علت اصلی اونم شاید بشه همین فیلم گفت خیلی سروصدا کرده. ولی از جریان این فیلم که بگذریم (که البته جلوه های ویژه خوبی داشت ولی داستانش فوق العاده مسخره بود و شخصاً معتقدم اگر سال 2012 ی باشه هیچ موجود زنده ای دیگه باقی نخواهد ماند...) تاریخچه این سال به هزاران سال قبل برمیگرده. و البته مقایسه این سال با سال 2000 هم موضوع مسخره ای چون اون جریان کلاً فرق داشت و راجع به یه چیز دیگه حرف می زد.
یه چیز دیگه هم اینه که من خودم کلاً به فال و پیشگویی و خیلی از این مسائل و (استغفرالله) ... اعتقادی ندارم، ولی رد همه مسائل ماورای علم فعلی هم خیلی مسخره اس. شما نمی تونید بگید که همه اینا الکیه، خیلی هاش کاسبیه قبول ، ولی همیشه علومی در این راستا ها هست که برای ما و اکثراً همه ما که در زندگی عادی با اون برخورد نداشتیم قابل قبول نیست. عده ای کمی که باهاش برخورد داشتن یا نمیگن یا اگه بگن به طور طبیعی قابل باور نیست.
خلاصه کلام اینکه من خودم از خدامه که سال 2012 کنار ساحل ماداگاسکار پپسی بزنم و آفتاب بگیرم و همه چی خوب باشه ،ولی دلایل علمی که به اصطلاح الان داره اعلام میشه هم همچین کامل نیست و نمی تونم بگم نه پس همه بقیه حرف ها اشتباست!!! چه بسا خود دنیا هم یه همینجور چیزیه که قابل تعریف نیست حالا هرچقدر بقیه بیان راجع بهش بگن نمی دونم فرمولش اینه و ....
siavash آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول