نمایش پست تنها
قدیمی 05-09-2010, 03:29 AM   #1
admin
(ریاست سایت)
 
admin آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Mar 2010
نوشته ها: 10   (نمایش پست ها)
تشکر: 0
1 بار در ا پست از ایشان تشکر شده است.
Not Ranked  0 score     
Arrow Green Ne راهنمای ارسال مطلب در سایت (و پاسخگویی به سوالات دیگران)

برای ارسال مطلب در سایت ابتدا باید در هر یک از تالارهای تخصصی که قصد ارسال موضوعی در آنجا دارید ثبت نام نموده و اکانت خود را فعال سازید. پس از آن قادر به ارسال مطالب و سوالات خود و همچنین پاسخگویی به دیگران خواهید بود.راهنمای ارسال مطلب در "حرف روز"


برای ارسال مطلب ، ابتدا بخش های مختلف رو برسی نموده و مناسب ترین بخشی که مربوط به پست شما می شود و با عنوان مطلب شما هم خوانی دارد را انتخاب نموده و با کلیک بر روی آن وارد بخش مورد نظر شوید.

برای مثال فرض کنید مطلبی با عنوان "معرفی اجزای گیتار الکتریک " دارید و قصد دارید آنرا در تالارهای تخصصی موسیقی قرار دهید. تالارها را جستجو نموده و پس از پیدا نمودن بخش (و یا زیربخش ) مربوطه وارد آن شوید.

حال بر روی گزینه "موضوع جدید " کلیک نمایید .دقت نمایید که برای ارسال هر مطلبی نیاز نیست تا یک موضوع جدید ایجاد نمایید. ممکن است پیش از شما نیز کسانی راجع به این موضوع سخن گفته باشند ، بنابراین پیش از ارسال مطلب از قسمت "جستجو" در سایت برسی نمایید تا مطلب و یا سوال شما تکراری نباشد. همچنین مطالبی که دارای عنوان یکسان هستند و در رابطه با یک موضوع مشخص سخن میگویند همه می توانند در یک موضوع قرار بگیرند و نباید برای هر کدام یک موضوع جدید ایجاد نماییم.


پس از کلیک بر روی موضوع جدید، ادیتور سایت به شما نمایش داده خواهد شد و شما می توانید متن مورد نظر خود را در آنجا بنویسید. بخش های مختلف ادیتور در عکس زیر نشان داده شده است.
در قسمت 1 یک عنوان مناسب و مرتبط با مطلب و یا سوال خود بنویسید.
در قسمت 2 مطلب را وارد نمایید. و در پایان بر روی گزینه "ارسال موضوع" کلیک نمایید.

برای آشنایی کامل با بخش های مختلف ادیتور توصیه می شود این راهنما را مطالعه نمایید.
admin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول